Kanada

Britská Kolumbie

Opatcho Lake

 

 

 

Kanada – Britská Kolumbie

Lovecká oblast:

Jezero Opatcho Vám nabízí velké lovecké dobrodružství v srdci divočiny Britské Kolumbie. Nabízíme lov kanadských losů, černých medvědů, medvědů Grizzly, jelenců běloocasých a vlků. Samozřejmě také zajišťujem lov predátorů - puma, rys.

 

 

Lov kanadského losa:

V naší lovecké oblasti o rozloze 2500 čtverečních je stabilní populace kanadského losa v Severní Americe. Jsou zde stovky jezer a bažin, které vytváří perfektní přirozené prostředí pro kanadského losa.

 

V brzké lovecké sezóně ( 10.9. - 19.9. ) probíhá lov losa kanadského na břehu jezer, protože v této době se losi pasou na vodních rostlinách. Tento lov může být kombinován také s lovem medvěda černého, medvěda Grizzly, vlka a s lovem vysoké zvěře - jelen viržínský a jelen ušatý.

 

Lovy v losí říji probíhají tradičně mezi 15.9. a 15.10. Během této doby jsou losi velmi aktivní po celý den a reagují na vábení. I lov v této době může být kombinován také s lovem medvěda černého, medvěda Grizzly, vlka a s lovem vysoké zvěře.

 

 

Pozdní lovecká sezóna ( 26.10. - 5.11. ) se skvěle hodí pro lov losa, protože v této době už ve zdejší lovecké oblasti leží sníh, který usnadňuje objevení losů. V této době se pasou na místech těžebních ploch a v okolí jezer. I lov v této době může být kombinován také s lovem medvěda černého, medvěda Grizzly, vlka a s lovem vysoké zvěře.

 

Cena:  10 dní - 1 lovec / 1 průvodce 8500 USD

V ceně nejsou zahrnuty:  poplatky za letenky, lovecký lístek 200 USD, ubytování, alkoholické nápoje, HPF 250 USD ( tyto peníze platí všichni klienti asociaci průvodců BC a peníze jdou na ochranu privilegií lovců ), 5 % daň, licence na lov

 

 

Lov medvěda černého:

V lovecké oblasti Opatcho Lake jsme velmi úspěšní při lovu medvěda černého. Naši rozmanitou loveckou oblast tvoří území od dolních toků řek, přes zemědělskou půdu až po hornaté oblasti. To znamená, že máme vždy skvělé podmínky pro lov.

Jarní lov černého medvěda se provádí mezi 1.5. - 30.6. V této době má deka medvěda základní zbarvení. Naše lovecká oblast je vhodná pro stopování medvědů.

Naše podzimní lovy medvědů černých ( 15.8. - 30.10. ) jsou vetšinou spojeny s lovem jelenů, medvědů Grizzly, vlků nebo sobů.

 

Cena: 7dní - 1 lovec / 1 průvodce  5000 USD 

V ceně nejsou zahrnuty ceny letenek, ubytování, alkoholické nápoje, poplatek za lovecký lístek 200 USD, HPF 250 USD ( tyto peníze platí všichni klienti asociaci průvodců BC a peníze jdou na ochranu privilegií lovců ), 5 % daň, tagy na zvěř


 

 

Lov medvěda Grizzly:

Jezero Opatcho má velmi kvalitní populaci medvědů Grizzly. Vetšina medvědů je lovena v horských oblastech, ale mohou být loveni i v nižších nadmořských výškách.

 

Jarní lovy medvědů Grizzly se konají mezi 1.5. - 15.6. Někteří lovci považují za výhodu možnost v tomto období lovit i medvědy černé a vlky.

Podzimní lovy medvědů Grizzly se konají mezi 1.9. - 1.11., tento lov může být kombinován i s lovem losa, černého medvěda, vlka a jelena.

 

Cena: 10 dní – 1 lovec / 1 průvodce – 10000 USD + extra 5000 USD

poplatek za trofej v případě slovení medvěda


V ceně nejsou zahrnuty poplatky za ubytování, za letenky, za hotel, za alkoholické nápoje, za lovecký lístek, NRHFA 200 USD ( tyto peníze platí všichni klienti asociaci průvodců BC a peníze jdou na ochranu privilegií lovců ), daň, licence k lovu

 

Lov vlka:

Vlci se vyskytují v celé lovecké oblasti jezera Opatcho a mohou být loveni od 15.11. do 31.3.

 

Cena: 6 dní – 1 lovec / 1 průvodce – 5000 USD

 

V ceně nejsou zahrnuty poplatky za lovecký lístek 200 USD, letenky, ubytování, za alkoholické nápoje, HPF 250 USD ( tyto peníze platí všichni klienti asociaci průvodců BC a peníze jdou na ochranu privilegií lovců ), 5 % daň, licence k lovu

 

 

 

Lov pumy:

Puma známá také jako horský lev, která loví jeleny se živí také menšími živočichy jako například kojoty, dikobrazy a mývaly. Krásný a silný predátor, který loví v noci a nebo pár hodin před svítáním nebo před soumrakem.

Lov pumy začíná 15. listopadu a končí 15. března. Při lovu se využívají psy a lovci mohou v případě zájmu lovit i vlky.

Cena: 8 dní – 1 lovec / 1 průvodce - 9000 USD

V ceně nejsou zahrnuty poplatky za lovecký lístek 200 USD, letenky, ubytování, za alkoholické nápoje, HPF 250 USD ( tyto peníze platí všichni klienti asociaci průvodců BC a peníze jdou na ochranu privilegií lovců ), 5 % daň, licence k lovu

 

 

 

Lov rysa:

Rys je pokrytý krásnou silnou srstí, která ho udržuje v teple v mrazivých zimách. Jeho tlapy jsou pokryté silnou kůží jsou jako přírodní sněžnice, které jim umožňují zůstat pohybliví i v hlubokém sněhu.

Lov rysa začíná 15. listopadu a končí 15. února. Při lovu využíváme psy a lovci mohou v případě zájmu lovit i vlky.

 

Cena: 6 dní – 1 lovec / 1 průvodce – 5500 USD

V ceně nejsou zahrnuty poplatky za lovecký lístek 200 USD, letenky, ubytování, za alkoholické nápoje, HPF 250 USD ( tyto peníze platí všichni klienti asociaci průvodců BC a peníze jdou na ochranu privilegií lovců ), 5 % daň, licence k lovu

 

Ubytování:

Loví se z hlavního kempu, který leží u malebného jezera s křištálově čistou vodou. Lovci jsou ubytovaní v komfortních srubech a užívají si domácí kuchyně. Skutečně horká sprcha a sauna jsou dvě z vymožeností, které si mohou lovci užívat v plně vybaveném základním táboře.

 

Cestovní podmínky:

1. Cestovní pas, lovecký lístek a zbrojní průkaz s sebou.

2. Uzávěr zbraně a munici je nutno převážet v jiném zavazadle než zbraň (ne v příručním zavazadle).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2013 Prolov s.r.o. | Tvorba webových stránek iNAK.CZ s.r.o.